


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра світлодіодна стельова з кришталем (вбудовані світлодіоди), акрил, пульт ду з діммером, колір каркаса хром, ширина 50 см, довжина 68 см, висота 17 см, каркас метал, потужність 176 Вт.
Відмінною особливістю стельового світильника є можливість налаштування яскравості світла, колірної температури (від холодного до теплого), а також функція <<нічник>>. В комплект входить пульт дистанційного керування, що дозволяє вмикати і вимикати світильник, встановлювати необхідні параметри освітлення, не відволікаючись від роботи і відпочинку. Режим <<нічник>> забезпечує комфортну, м'яке підсвічування кімнати в нічний час.
Відмінною особливістю стельового світильника є можливість налаштування яскравості світла, колірної температури (від холодного до теплого), а також функція <<нічник>>. В комплект входить пульт дистанційного керування, що дозволяє вмикати і вимикати світильник, встановлювати необхідні параметри освітлення, не відволікаючись від роботи і відпочинку. Режим <<нічник>> забезпечує комфортну, м'яке підсвічування кімнати в нічний час.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Свет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Датчик движения | Нет |
| Диммер | Да |
| Цвет | Хром |
| Цвет арматуры (основания) | Хром |
| Цвет плафона | Хром |
| Цвет свечения | Белый-нейтральный/Теплый-желтый/Белый-холодный |
| Количество источников света | 6 |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Люстра-вентилятор | Нет |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Возможность регулировки высоты | Нет |
| Мощность лампы | 178 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Способ монтажа | Накладной |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип | Люстра/Светильник потолочный |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип лампы | Встроенные светодиоды (LED) |
| Тип светильника | Потолочный |
| Тип цоколя | Нет цоколя |
| Форма | Прямоугольная |
| Форма плафона | Квадратная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 17 см |
| Длина | 68 см |
| Ширина | 50 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип лампи | Встроенные светодиоды (LED) |
- Цена: 4 880 ₴
- В наличии
- Код: SY-1604 CR dimmer
Люстра LED хрусталь SVET хром з пультом 176W
4 880 ₴
- +380 (50) 507-76-52
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
