
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колір каркасу золото Матеріал плафону Пластик, кришталь Матеріал каркасу Метал, пластик Наявність абажура немає Стандарт патрона LED Вид кріплення Стельове (планка) Максимальна потужність (Вт) 160 Висота (см) 17 Ширина (см) 60*60 Температура (K) 3000-6000 Напруга (В) 220 Виробництво Китай На продукцію поширюється гарантія Доставку можна здійснювати як будь-якими зручними для вас службами перевезення, так і самовивозом.
еред Вами результат поєднання найкращих практик у сучасному освітленні.
У цій моделі світло від LED стрічки, яка встановлюється на більшість наших світлодіодних люстр, переломлюється у тисячах граней кришталиків, встановлених на зовнішніх поверхнях люстри.
Промені після заломлення в кришталі створюють неповторний світловий малюнок на стелі та стінах, і м'яко висвітлюють приміщення.
Завдяки хромованим поверхням люстра ідеально впишеться практично у будь-який інтер'єр. Адже хром, як дзеркало відбиває у собі багато елементів присутні у приміщенні. Мимоволі фарбуючи себе в їхні кольори.
Зверніть увагу, що дана люстра має майже вдвічі більшу потужність ніж аналогічна за розміром люстра з акриловим розсіювачем, адже завдяки особливостям конструкції в ній вдвічі більше джерел світла.
Світлодіодна люстра має кілька режимів: холодний 6400К, нейтральний 4500К, теплий 2700К, RGB LED підсвічування,
суміщений режим -будь-яке основне світло плюс світлодіодне підсвічування -все залежить від вашого настрою!
Стельовий світильник має електронний димер, що дозволяє регулювати яскравість люстри від 5% до 100% за допомогою пульта, що постачається разом із люстрою.
На додаток до стандартних режимів світлодіодної люстри, доданий режим кольорового RGB підсвічування.
Люстра здатна наповнити кімнату приємним кольоровим переливом – за 2 хвилини в режимі підсвічування люстра проходить усі кольори веселки.
еред Вами результат поєднання найкращих практик у сучасному освітленні.
У цій моделі світло від LED стрічки, яка встановлюється на більшість наших світлодіодних люстр, переломлюється у тисячах граней кришталиків, встановлених на зовнішніх поверхнях люстри.
Промені після заломлення в кришталі створюють неповторний світловий малюнок на стелі та стінах, і м'яко висвітлюють приміщення.
Завдяки хромованим поверхням люстра ідеально впишеться практично у будь-який інтер'єр. Адже хром, як дзеркало відбиває у собі багато елементів присутні у приміщенні. Мимоволі фарбуючи себе в їхні кольори.
Зверніть увагу, що дана люстра має майже вдвічі більшу потужність ніж аналогічна за розміром люстра з акриловим розсіювачем, адже завдяки особливостям конструкції в ній вдвічі більше джерел світла.
Світлодіодна люстра має кілька режимів: холодний 6400К, нейтральний 4500К, теплий 2700К, RGB LED підсвічування,
суміщений режим -будь-яке основне світло плюс світлодіодне підсвічування -все залежить від вашого настрою!
Стельовий світильник має електронний димер, що дозволяє регулювати яскравість люстри від 5% до 100% за допомогою пульта, що постачається разом із люстрою.
На додаток до стандартних режимів світлодіодної люстри, доданий режим кольорового RGB підсвічування.
Люстра здатна наповнити кімнату приємним кольоровим переливом – за 2 хвилини в режимі підсвічування люстра проходить усі кольори веселки.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 17 см |
| Длина | 60 см |
| Ширина | 60 см |
| Основные атрибуты | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Датчик движения | Нет |
| Диммер | Нет |
| Цвет | Золотистый |
| Цвет арматуры (основания) | Золото |
| Цвет плафона | Золотистый |
| Цвет свечения | Белый-нейтральный/Теплый-желтый/Белый-холодный |
| Количество источников света | 8 |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Люстра-вентилятор | Нет |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Возможность регулировки высоты | Нет |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Способ монтажа | Накладной |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Тип | Люстра/Светильник потолочный |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип лампы | Встроенные светодиоды (LED) |
| Тип светильника | Потолочный |
| Тип цоколя | Нет цоколя |
| Форма | Квадратная |
| Форма плафона | Квадратная |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип лампи | Встроенные светодиоды (LED) |
- Цена: 7 280 ₴
- В наличии
- Код: SY-7942/4+4 GD dimmer
Люстра LED хрусталь SVET SY-7942/4+4 GD золотиста з пультом 416W
7 280 ₴
- +380 (50) 507-76-52
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
