

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стельова люстра світлодіодна на шість джерел світла у вигляді LED кілець з диммером, загальною потужністю 168 Вт. Люстра має колірну температуру від 3000К до 6000К. Її габаритні розміри становлять: висота – 13 см, ширина – 55 см, довжина – 60 см.
У комплекті з люстрою йде пульт з електронним димером та регулятором кольору. З пульта можна включити один із встановлених режимів освітлення - тепле світло, холодне світло, нейтральне; увімкнути підсвічування або режим (нічник)
Кількість джерел світла6
Колір каркасуЧорний
Матеріал плафонуПластик
Матеріал каркасуМетал, пластик
Наявність абажуранет
Стандарт патронуLED
Вид кріпленняПланка
Максимальна потужність (Вт)168
Висота (см)13
Ширина (см)55
Температура (K)3000-6000
Напруга (В)220
Довжина (см)60
У комплекті з люстрою йде пульт з електронним димером та регулятором кольору. З пульта можна включити один із встановлених режимів освітлення - тепле світло, холодне світло, нейтральне; увімкнути підсвічування або режим (нічник)
Кількість джерел світла6
Колір каркасуЧорний
Матеріал плафонуПластик
Матеріал каркасуМетал, пластик
Наявність абажуранет
Стандарт патронуLED
Вид кріпленняПланка
Максимальна потужність (Вт)168
Висота (см)13
Ширина (см)55
Температура (K)3000-6000
Напруга (В)220
Довжина (см)60
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Свет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Датчик движения | Нет |
| Диммер | Да |
| Цвет арматуры (основания) | Бронза |
| Цвет свечения | Белый-нейтральный/Теплый-желтый/Белый-холодный |
| Количество источников света | 6 |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Люстра-вентилятор | Нет |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Возможность регулировки высоты | Нет |
| Мощность | 168 Вт |
| Мощность лампы | 168 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Способ монтажа | Накладной |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип | Люстра/Светильник потолочный |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип лампы | Встроенные светодиоды (LED) |
| Тип светильника | Потолочный |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Круглая |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 13 см |
| Длина | 60 см |
| Ширина | 55 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма | Круглый |
| Тип лампи | Встроенные светодиоды (LED) |
| Цвет | Антик |
- Цена: 3 479 ₴

