-3%




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра в стилі лофт, підвісний світильник - стильне доповнення Вашого інтер'єру. Підвісний світильник виконаний в модному стилі лофт. Ідеальний такий підвісний світильник у освітленні інтер'єрів в індустріальному стилі, а також світильник у цікавими плафонами доречний в інтер'єрах кафе, барів і ресторанів відповідної тематики. Матеріал виготовлення світильника у стилі loft – метал. Супер оригінальні скляні кулі плафони. Джерело світла в даній модній лампі люстра з цоколем E-14. Ідеальна люстра в стилі лофт в ретро лампи і лампи Едісон. З таким світильником у Loft стилі, інтер'єр Вашої квартири чи офісу стане особливим, стильним, модним та сучасним.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Свет |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Датчик движения | Нет |
| Диммер | Нет |
| Цвет | Черный |
| Цвет арматуры (основания) | Черный |
| Количество источников света | 4 |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Люстра-вентилятор | Нет |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Возможность регулировки высоты | Нет |
| Мощность лампы | 40 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Способ монтажа | Накладной |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Лофт |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип | Люстра/Светильник потолочный |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип светильника | Потолочный |
| Тип цоколя | E14 |
| Форма плафона | Шар |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 28 см |
| Длина | 51 см |
| Ширина | 38 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма | Круглый |
| Тип лампи | Лампочка |
- Цена: 1 406,50 ₴
- В наличии
- Код: DX-2021-4 BK-DGD
Люстра Лофт SVET DX-2021-4 BK-DGD на 4 лампи
1 450 ₴
1 406,50 ₴
- +380 (50) 507-76-52
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
