

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра світлодіодна стельова з кришталем (вбудовані світлодіоди) на шість джерел світла, пульт ду з димером, колір каркаса хром, ширина 60 см, довжина 78 см, висота 17 см, каркас метал, потужність 328 Вт.
Відмітною особливістю стельового світильника є можливість настроювання яскравості світла, колірної температури (від холодного до теплого), а також функція <<нічник>>. До комплекту входить пульт дистанційного керування, що дає змогу вмикати та вимикати світильник, встановлювати необхідні параметри освітлення, не відвертаючи уваги від роботи та відпочинку. Режим <<нічник>> забезпечує комфортну, м'яку підсвітку кімнати в нічну пору.
Відмітною особливістю стельового світильника є можливість настроювання яскравості світла, колірної температури (від холодного до теплого), а також функція <<нічник>>. До комплекту входить пульт дистанційного керування, що дає змогу вмикати та вимикати світильник, встановлювати необхідні параметри освітлення, не відвертаючи уваги від роботи та відпочинку. Режим <<нічник>> забезпечує комфортну, м'яку підсвітку кімнати в нічну пору.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Свет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Датчик движения | Нет |
| Диммер | Да |
| Цвет | Серебристый |
| Цвет арматуры (основания) | Серебро |
| Цвет свечения | Белый-нейтральный/Теплый-желтый/Белый-холодный |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Люстра-вентилятор | Нет |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Возможность регулировки высоты | Нет |
| Способ монтажа | Накладной |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Минимализм |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип | Люстра/Светильник потолочный |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип лампы | Встроенные светодиоды (LED) |
| Тип светильника | Потолочный |
| Тип цоколя | Нет цоколя |
| Форма плафона | Круглая |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 17 см |
| Длина | 78 см |
| Ширина | 60 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма | Круглый |
| Тип лампи | Встроенные светодиоды (LED) |
- Цена: 7 546 ₴

