




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кількість джерел світла 6
Колір каркасу хром
Матеріал плафону Пластик, кришталь
Матеріал каркасу Метал, пластик
Наявність абажура немає
Стандарт патрона LED
Вид кріплення Стельове (планка)
Максимальна потужність (Вт) 148
Висота (см) 16
Ширина (см) 50
Температура (K) 3000-6000
Напруга (В) 220
Виробництво Китай
На продукцію поширюється гарантія
Колір каркасу хром
Матеріал плафону Пластик, кришталь
Матеріал каркасу Метал, пластик
Наявність абажура немає
Стандарт патрона LED
Вид кріплення Стельове (планка)
Максимальна потужність (Вт) 148
Висота (см) 16
Ширина (см) 50
Температура (K) 3000-6000
Напруга (В) 220
Виробництво Китай
На продукцію поширюється гарантія
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Світ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діммер | Так |
| Колір | Сріблястий |
| Колір арматури (підстави) | Хром |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Потужність лампи | 148 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Ромб |
| Форма плафона | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 16 см |
| Довжина | 70 см |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 3 160 ₴
- В наявності
- Код: 201909/2+2 CH dim
Люстра LED хрустальна SVET SY-201909/2+2 CR з пультом 148W срібляста
3 160 ₴
- +380 (50) 507-76-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
