
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна люстра на 2 джерела світла, каркас металевий темно- хромового кольору, потужністю 46+12 Вт, довжина 29 см, ширина 20 см, висота 12 см.
Колір каркасу Хром
Матеріал плафону Пластик
Матеріал каркасу Метал
Наявність абажура нет
Стандарт патрону LED
Вид кріплення Потолочное
Максимальна потужність (Вт) 46+8
Висота (см) 12
Ширина (см) 20
Температура (K) 3000-6000
Напруга (В) 220
Довжина (см) 28
Колір каркасу Хром
Матеріал плафону Пластик
Матеріал каркасу Метал
Наявність абажура нет
Стандарт патрону LED
Вид кріплення Потолочное
Максимальна потужність (Вт) 46+8
Висота (см) 12
Ширина (см) 20
Температура (K) 3000-6000
Напруга (В) 220
Довжина (см) 28
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Світ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Потужність | 58 Вт |
| Потужність лампи | 58 Вт |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 29 см |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 1 470 ₴
- В наявності
- Код: SC-3197/2C BP
Люстра LED SVET SC-3197/2C BP чорна 58W
1 470 ₴
- +380 (50) 507-76-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
