
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висота: 9 см
Довжина:: 60 см
Матеріал каркаса: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Потужність лампи: 72W
Колір світіння: Теплий-нейтральний-холодний
Тип вимикача: настінний
Тип кріплення: планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Світ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Так |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Потужність | 72 Вт |
| Потужність лампи | 72 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма | Ромб |
| Форма плафона | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 9 см |
| Довжина | 60 см |
- Ціна: 1 121 ₴

