

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кришталева люстра з Led підсвічуванням в Зал на 4 лампи колір Хром SVET SR-E1625/4+12 CR - це дизайнерська кришталева люстра, що ідеально підходить для створення елегантної атмосфери у вашому будинку чи офісі. Ця люстра має класичний стиль виконання, який надає приміщенню вишуканості та розкоші. Вона виготовлена з міцного металу з хромованим покриттям, що надає їй елегантного та сучасного вигляду.Люстра оснащена світлодіодним підсвічуванням, яке забезпечує яскраве та енергоефективне світло. Ви також можете використовувати розжарювання або енергозберігаючу лампу в цій люстрі, оскільки вона підходить для різних типів ламп.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SVET |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Колір | Хром |
| Колір арматури (підстави) | Хром |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Без плафона |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класичний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E14 |
| Форма | Багатогранна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 см |
| Діаметр | 65 см |
| Ширина | 65 см |
- Ціна: 6 995 ₴

